Найкраща техніка, яку можна придбати в Україні
Опис
Тістоміс Diosna SP 80D на 80 кг тіста - ідеальне рішення для пекарні, кондитерського цеху тощо. Підходить для будь-якого тесту. Надійність та німецька якість є головною перевагою тістомісильних машин фірми Diosna. Тістоміс спіральний двошвидкісний.Дежа, місильний орган виготовлені з нержавіючої сталі. Піднятий центр діжі для оптимальної обробки також малої кількості тесту. Ергономічно зручне, піднесене розташування діжі полегшує виїмку тіста.В наявності тістоміси з електронним управлінням. Різні обсяги та види тістомісильних машин.
Технічні характеристики:
Модель: Diosna SP 80;
Місткість з борошна: 50 кг;
Місткість за тестом: 80 кг;
Кількість швидкостей: 2;
Тип керування: механічне;
Напруга: 380 В;
Потужність: 5 кВт.
Габаритні розміри: 560 х 825 х 1128 мм.
Відправимо до будь-якого міста і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, післяплата.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу з технологом за домовленістю
Опис
Тістоміс Diosna SP 80D на 80 кг тіста - ідеальне рішення для пекарні, кондитерського цеху тощо. Підходить для будь-якого тесту. Надійність та німецька якість є головною перевагою тістомісильних машин фірми Diosna. Тістоміс спіральний двошвидкісний.Дежа, місильний орган виготовлені з нержавіючої сталі. Піднятий центр діжі для оптимальної обробки також малої кількості тесту. Ергономічно зручне, піднесене розташування діжі полегшує виїмку тіста.В наявності тістоміси з електронним управлінням. Різні обсяги та види тістомісильних машин.
Технічні характеристики:
Модель: Diosna SP 80;
Місткість з борошна: 50 кг;
Місткість за тестом: 80 кг;
Кількість швидкостей: 2;
Тип керування: механічне;
Напруга: 380 В;
Потужність: 5 кВт.
Габаритні розміри: 560 х 825 х 1128 мм.
Відправимо до будь-якого міста і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, післяплата.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу з технологом за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diosna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 1500 кг/год |
| Об'єм діжі | 100 л |
| Завантаження тесту | 80 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 700 ₴





