Хлібопекарська піч Dibas 64 зроблена в Німеччині, компанією WIESHEU
Модель входить до лінійки печей для випічки Dibas. Вона сконструйована для економії ресурсів та витрат енергії. Досягнуто за допомогою використання нових тепловідбивних ізоляційних матеріалів та подвійного скління дверей з тепловідбивним шаром.
Конвекційна піч доступна з трьома варіантами дверей:
- з класичними дверцятами, що відчиняються: займає менше місця, ніж у будь-якій іншій.
печі печі.
Система управління:
„Ексклюзивна“ 200 програм та 32 мови, високо сучасний сенсорний екран з
кольоровим дисплеєм та зрозумілою навігацією по меню.
Переваги печей WIESHEU Dibas:
Економія простору: двері ховаються в корпус печі і не створюють перешкод (автоматично або вручну, із сервоприводом)
Простота догляду: робоча камера гладка без кромок та кутів, легко чистити вручну або автоматично
Нова пекарна камера: сконструйована з ідеальним повітряним потоком усередині для рівномірної випічки
Висока якість випічки: досягнуто за допомогою реверсивного вентилятора, регулювання потоку повітря, системи парозволоження (каскадної або трубної) та інтелектуальної системи управління відпрацьованим та припливним повітрям
Простота експлуатації: завдяки трьом новим інтелектуальним варіантам системи управління: ексклюзивна (з піктограмами), „Комфорт“ або „Класик“ для впевненого користувача.
Можливість комбінування: може індивідуально, з урахуванням Ваших потреб, комбінуватися з усіма конвекційними печами серії Dibas та подовими печами серії Ebo утворюючи систему Vario
Чудовий дизайн: печі та вигляд Ваших виробів тішить око клієнтів
Висока економічність та ефективність: дуже економічна при витраті енергії та ефективна у плані надійності та низьких витрат на технічне обслуговування.
Технічні характеристики конвекційної печі WIESHEU Dibas 64:
Управління: „Класик“
Система парозволоження: трубна
Місткість, [шт]: 8/5
Розміри листа, [мм]: 600х400
Напруга, [В]: 400В ~ 3ф
Частота [Гц]: 50/60
Вага в залежності від виконання, [кг]:
ДОПОМОЖНІ ФУНКЦІЇ
ВИДИ СИСТЕМ ПАРОЗВОЛОЖЕННЯ:
- ТРУБНА СИСТЕМА ПАРОЗВОЛОЖЕННЯ – точна порція для індивідуальних результатів: в оптимізованій за потужністю системі парозволоження вода через трубку подається прямо в центр крильчатки вентилятора. При обертанні крильчатки вентилятора вода розпорошується в пекарній камері.
РЕВЕРСИВНИЙ ВЕНТИЛЯТОР - змінна напрямок обертання крильчатка, що оптимально і рівномірно розподіляє повітря по всій пекарній камері, що дасть рівномірне підрум'янення виробів. Крильчатка дуже м'яко запускається, що не дасть "падати" ніжному тесту.
РЕГУЛОВАНИЙ ПОВІТРЯНИЙ ПОТІК – швидкість вентилятора регулюється, від високих оборотів до повної зупинки.
ПРИТОЧНЕ І ВІДПРАЦЕНЕ ПОВІТРЯ – легко включається і вимикається за допомогою управління; так у пекарній камері виникають оптимальні умови для утворення рум'яної скоринки. Всередині камери зберігається постійний температурний режим.
ОСВІТЛЕННЯ – галогенна лампа, завдяки склу, що розкривається, її можна легко замінити без інструменту.
ПОПЕРЕДЖЕНА БЛОКУВАННЯ – завдяки спеціальному запобіжному блокуванню відкрити двері випадково практично неможливо.
ОЧИЩЕННЯ ПЕЧІ:
- Гігієнічну пекарну камеру Dibas дуже легко чистити, навіть швидко
між робітничими операціями.
- ProClean - автоматична система самоочищення з картриджами з чистим
засобом та ополіскувачем
- HyperClean – з автоматичною системою дозування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiesheu |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Сенсорне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 15 кВт |
| Кількість вентиляторів | 3 шт. |
| Особливості | Система самодіагностики, Можливість підключення до водопроводу, Система автоматичної мийки, Ручна подача вологості, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор, Термощуп, Регульовані ніжки, Таймер, Підсвічування |
| Кількість рівнів | 13 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 930 мм |
| Загальна ширина | 860 мм |
| Загальна висота | 1950 мм |
| Вага | 480 кг |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 100 |
| Режими роботи | Конвекція, Конвекція+пар, Конвекція+вологий пар, Пар, Вологий пар, Конвекція+сухе повітря, Сухий пар |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
- Ціна: 265 000 ₴









