Нова машина - новий дизайн
12-місячна гарантія
Переваги:
+ Машина з повністю корпусом з нержавіючої сталі
+ З автоматичним регулюванням валика
+ З автоматичним намотуванням
+ Лист тіста намотується на валик без значного натягу
+ З вбудованим електродвигуном
+ Високоякісні синтетичні ремені, легко чистяться
+ Легко переміщуються, з колесами та фіксуючими ніжками для стійкості
+ Керування сенсорною панеллю
+ Комп'ютерне керування (100 програм) та ручне керування за допомогою кнопок
+ Столи можна складати ліворуч та праворуч
+ Скребки можна легко зняти без інструментів
+ Машина оснащена з 1 ручним мотовилом у стандартній комплектації
+ Опори ручного мотовила зліва та справа
+ З лотками для збору тіста з обох боків
+ Швидка доставка запасних частин протягом 1-2 робочих днів
Технічні характеристики:
- Вага тістової заготовки: макс. 15 кг
- Ширина стрічки: 635 мм
- Ширина ролика: 660 мм
- Отвір захисної решітки: 90 мм
- Довжина столу: 3320 мм
- Регулювання ролика: від 0,2 мм до 45 мм (залежно від продукту)
- Швидкість: прибл. 85 см/сек
- Потужність двигуна: 1,1 кВт / 2 кВА
- Вимоги до живлення: 400 В - 3 фази - 50/60 Гц
- Запобіжник: штекер CEE 16A
- Розміри:
--- Робоче положення: 3700 x 1235 x 1250 мм (Ш x Г x В)
--- Спокійне положення: 2230 x 1235 x 2170 мм (Ш x Г x В)
- Вага нетто: 310 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Seewer Rondo |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 3700 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Розвід валків | 45 мм |
| Довжина валків | 660 мм |
| Кількість валків | 2 пари |
- Ціна: 631 900 ₴








