Компанія одна з великих має хлібопекарські машини в Україні!
В Україні налічується понад три тисячі клієнтів нашої продукції.
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner
Якщо ви шукаєте, де вигідно та надежно вибрати та купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтесь до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського чи кондитерського підприємства чи реконструкції вже існуючого.
Зв'яжіться за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Самі кращі ціни тільки у нас!
Тістоподілна машина CONSUL ET WP Kemper
Корпус тістоділителя повністю виготовлений із нержавіючої сталі. Бункер із пластику.
Управління – сенсорний дисплей (Siemens), за допомогою якого можна регулювати швидкість роботи ділильної камери та транспортера, що відводить, а також подачу масла в робочий механізм. Крім того, на машині встановлено функцію подвійного шматка.
Особливості моделі:
Стрічка вивантаження налаштовується за висотою.
Борошносипач.
Відкидний пристрій для бункера з кінцевим вимикачем.
Електричне значення підключення: 380, 16 А, 3 фази.
Вага: 450 кг.
Габарити (Д/Ш/В):
1650мм
850мм
1850мм.
Характеристики:
Тип: Вакуумний Діапазон вагу: 250 – 1250 грам Продуктивність: 600-1800 шт. / год Стан: Відновлений Виробник: WP Kemper (Німеччина) Наявність: На складі
Делитель Kemper Consul ET от 250 грамм с Германии Kemper Consul Gewichtsbereich производительность в час 2019 Weitzenteige/Roggenteige Нержавеющий корпус 400V,1,35Kw в очень хорошем состоянии 80kg вместимость колбы
Відправимо до будь-якого міста і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, платіж накладень.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу з технологом за домовленістю
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Kemper |
| Вид оборудования | Тестоделительная машина |
| Сфера использования | Пищевая промышленность |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки оборудования | Напольный |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1650 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Высота | 1850 мм |
- Цена: 373 000 ₴






