
Тісторозкаточна машина Rollfix 120см Б/В
147 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 964-14-32
- +380 (67) 767-30-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тестоскаткова машина призначена для розкачування (слоювання) шаруватого тіста, а також інших різновидів тіста та широко застосовується в кондитерському виробництві.
Машина забезпечує рівномірне розкочування тіста та дає змогу повною мірою реалізовувати вашу майстерність.
Країна-виробник: Німеччина
- Тесторозкочувальна машина ROLLFIX
- Довжина/ширина стрічки мм: 1200 мм/510мм (Стан: Новий)
- Потужність 1.5 кВт
- Габаритні розміри в мм: 1100х1050х2500
- Вага нетто: 190кг
- Гарантія на відновлене обладнання 12 місяців.
Опис:
Призначена для шаруватого та дріжджового тіста.
Легко пересувається — на колесах.
Корпус машини виготовлений із пофарбованої листової сталі, неіржавкої сталі й алюмінію.
Ця модель вирізняється міцною конструкцією й безвідмовною роботою.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата грошима, накладень платежі.
Можливе персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
Машина забезпечує рівномірне розкочування тіста та дає змогу повною мірою реалізовувати вашу майстерність.
Країна-виробник: Німеччина
- Тесторозкочувальна машина ROLLFIX
- Довжина/ширина стрічки мм: 1200 мм/510мм (Стан: Новий)
- Потужність 1.5 кВт
- Габаритні розміри в мм: 1100х1050х2500
- Вага нетто: 190кг
- Гарантія на відновлене обладнання 12 місяців.
Опис:
Призначена для шаруватого та дріжджового тіста.
Легко пересувається — на колесах.
Корпус машини виготовлений із пофарбованої листової сталі, неіржавкої сталі й алюмінію.
Ця модель вирізняється міцною конструкцією й безвідмовною роботою.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата грошима, накладень платежі.
Можливе персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Rollfix |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 900 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 800 ₴



