Формувальник для цукрового печива від 120 кг/год
Пропонуємо вам нову нідерландську формувальну машину для виробництва різноманітного цукрового печива, використовується роторна формовка, тобто тісто проходить між двома валиками та виходить потрібна форма печива, яка викладається на дека автоматично з продуктивністю 120-300 кг/год. Якщо ви хочете знайти більше наших машин, дивіться Наш каталог тут. Якщо ви хочете відвідати сайт англійською мовою, дивіться це посилання.
З 1920 року компанія з Нідерландів, є виробником роторно-формувальних машин для виготовлення печива. Маючи великий досвід, почерпнутий за 90 із зайвими років на ринку, компанія застосовує його не тільки у створенні своєї продукції, забезпечуючи високу якість і надійність, але й завжди прагне вдосконалювати свій сервіс для максимально швидкого та повного задоволення потребам ринку, що виникають.
Технічна характеристика:
продуктивність: 2-5 кг тіста за хвилину
ширина дека: 250 мм
габарити машини: 570х1675х1240 мм
потужність: 2,4 кВт
вага: 125 кг
Опції, що можна докупити з нової до цієї машини:
Валики із найрізноманітнішими формами печива.
Листи для випікання з високоякісної сталі: ширина 250 мм х завдовжки 590/800/1000 мм.
Гарантія:
Виробник об'єднується відремонтувати або замінити всі дефектні частини упродовж 365 днів від дати запуску обладнання, за винятком електричних, електронних і схильних до нормального зносу частин. Обладнання знімається з гарантії, якщо використовується не за призначенням. У разі ремонту або заміни всі витрати на транспорт, проживання техніка/ов виробника оплачується покупцем.
Профілактичне технічне обслуговування
Профілактичне технічне обслуговування здійснюється регулярно та забезпечує максимальний час роботи й оптимальну продуктивність виконання з паковання. Як запобіжні заходи, це дає змогу заздалегідь уникнути несправностей і знизити час простою. Ми разом із клієнтами складаємо плани технічного обслуговування, які містять інтервали та основні пункти профілактичного обслуговування.
Виробник: Нідерланди
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalmeijer |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип обладнання | для виробництва печива |
| Продуктивність | 320 кг/год |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Температура нагріву | 100 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Маса | 125 г |
| Термін служби | 60 років |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1675 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 1240 мм |
- Ціна: 285 400 ₴









