
Тістоміс професійний для пекарні Kemper SPA 75 з підкатними діжами кемпер, кількість тіста 250кг
687 900 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Модель: SPA 75
Тип: Спіральний тістоміс із двома висувними діжами
Країна-виробник: Німеччина
Тістоміс WP Kemper SPA 75 — професійна промислова машина для замішування тіста, розроблена для безперервної роботи на хлібопекарських та кондитерських підприємствах.
Висока надійність, німецька якість і ергономічна конструкція забезпечують стабільний, рівномірний заміс до 120 кг тіста.
Машина оснащена двома швидкостями, двома таймерами, а також системою ручного й автоматичного керування.
Підйом і опускання діжі здійснюються за допомогою електрокерування.
Конструкція має захисну кришку з безпечним контуром і шафу управління з нержавіючої сталі з новою електросистемою (E-System NEW).
Устаткування пройшло тестування DGUV V3, повністю перевірене й відредаговане компанією SAB.
Технічні характеристики:
- Модель: WP Kemper SPA 75
- Максимальна кількість тіста: 120 кг
- Кількість діж: 1 (висувні)
- Кришка: із захисним контуром
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість таймерів: 2
- Режими роботи: ручний / автоматичний
- Підйом та опускання: електричне керування
- Шафа управління: з нержавіючої сталі, система E-System NEW
- Електропідключення: 400 В, 50 А, штекер 32A CEE
- Габарити (Ш×Г×В): 800 × 1480 × 1200 / 1900 мм
- Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Програмування, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Криголам, Пристрій поглинання шуму, Знімні ніжки, Знімні діжі, Знімні ножі, Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 1500 кг/год |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | підкатна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 1300 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 2 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Підйомна |
- Ціна: 687 900 ₴






